• Slayt
 • Röle Sistemi’miz Hizmetinizde!

  İstanbul Esenyurt Bölgesi’nde hizmete alınan 439250Mhz 94.8T RX-TX R94 röle sistemi’miz Marmara Bölgesi için Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Kapıkule, Çorlu, Çerkezköy, Şarköy, Uçmakdere, Silivri, Marmara Ereğli, Çanakkale, Biga, Gökçeada, Gelibolu, Sakarya, Gebze, İzmit, Adapazarı, Bursa, Bilecik, Karadeniz Ereğli, Balıkesir-Gönen sabit-mobil-el cihazı görüşmeleri yapılmakta ve İstanbul İlimiz içerisinde bir çok noktada, el cihazları ile dahi net dönüşler alınmaktadır.

  Bazı bölgelerde frekans üzerinde oluşan QRM veya Enterferans karışmalarını biraz olsun önleyebilmek adına cihazlarınız üzerinde 94.8RX ton kullanmanızı tavsiye ederiz. Layığı ve gereği halinde hepimize yardımcı olabilmesi dileklerimizle kullanımınıza açıktır.

  Sistem üzerinde 7/24 Echolink bağlantımız YM1KAD-R bağlantımız açık olup, internet bağlantılarında kesilme olmadığı sürece kullanımlarınıza açıktır.

   

  Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

  • Mehmet
   14 Mart 2018

   Beylikdüzü İÇİN frekans bilginizi rica edebilirmiyim
   TB1FMB

  • Kemal Kula
   14 Mart 2018

   Merhaba Mehmet Bey, sayfanın üst kısmında online röle yayını sayfası linki üzerinden frekansı görebilir ve site üzerinden canlı dinleme yapabilirsiniz. TA1LKK 73..

  Bir Yorum Yazın