Röle Sistemi’miz Hizmetinizde! | TAMAD

Röle Sistemi’miz Hizmetinizde!

İstanbul Esenyurt Bölgesi’nde hizmete alınan 439250Mhz 94.8T RX-TX R94 röle sistemi’miz Marmara Bölgesi için Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Kapıkule, Çorlu, Çerkezköy, Şarköy, Uçmakdere, Silivri, Marmara Ereğli, Çanakkale, Biga, Gökçeada, Gelibolu, Sakarya, Gebze, İzmit, Adapazarı, Bursa, Bilecik, Karadeniz Ereğli, Balıkesir-Gönen sabit-mobil-el cihazı görüşmeleri yapılmakta ve İstanbul İlimiz içerisinde bir çok noktada, el cihazları ile dahi net dönüşler alınmaktadır.

Bazı bölgelerde frekans üzerinde oluşan QRM veya Enterferans karışmalarını biraz olsun önleyebilmek adına cihazlarınız üzerinde 94.8RX ton kullanmanızı tavsiye ederiz. Layığı ve gereği halinde hepimize yardımcı olabilmesi dileklerimizle kullanımınıza açıktır.

Sistem üzerinde 7/24 Echolink bağlantımız YM1KAD-R bağlantımız açık olup, internet bağlantılarında kesilme olmadığı sürece kullanımlarınıza açıktır.

 

Bu yazıya 6 Yorum Yapıldı.

 • Mehmet
  14 Mart 2018

  Beylikdüzü İÇİN frekans bilginizi rica edebilirmiyim
  TB1FMB

 • Kemal Kula
  14 Mart 2018

  Merhaba Mehmet Bey, sayfanın üst kısmında online röle yayını sayfası linki üzerinden frekansı görebilir ve site üzerinden canlı dinleme yapabilirsiniz. TA1LKK 73..

 • Umit
  2 Nisan 2018

  Merhabalar Tekirdağ/Çerkezköy Kızılpınar Mah. oturuyorum rölelere giriş yapamıyorum sebebi nedir ?

 • Kemal Kula
  27 Haziran 2018

  Merhaba Ümit Bey,

  Öncelikle mesajınıza vermiş olduğumuz geç yanıttan ötürü özür dileriz. Maalesef Çerkezköy bölgesi, coğrafi şartlar sebebi ile rölemizin çekim alanı dışında kalmaktadır.

  TA1LKK Kemal Kula

 • Fatih
  26 Nisan 2018

  Merhaba,
  Hiç bir yerde shift bilgisi bulamadım. -7600 mü?

 • Kemal Kula
  27 Haziran 2018

  Merhaba Fatih Bey,

  Öncelikle sorunuza biraz geç cevap verdiğimiz için özür dileriz. Amatör telsiz sınavı hazırlık eğitimlerinde de bahsettiğimiz, Amatöre Röleler için UHF bandı: -7600, VHF Bandı: -600 olarak belirlenmiştir. Her türlü röle ayarlarında bunu temel alınır.

Bir Yorum Yazın