E-ticaret’de gittigidiyor.com ile örnek anlaşma! | TAMAD
 • Slayt
 • E-ticaret’de gittigidiyor.com ile örnek anlaşma!

  Amatör Telsizcilik kullanım belgesi sahibi tüm camiamıza son zamanlarda artan Ulusal Güvenlik İhlalleri‘ne sebep olabilecek, herhangi bir Kamu Kurumu haberleşmesini engelleyebilecek ve bu yönde zararlı etkilere sahip olabileceğini hepimizin bildiği Lisans Kullanım Zorunluluğu içerisinde olan bir çok telsiz cihazı internet ortamı üzerinde web satış siteleri vasıtası ile gayet rahat temin edilebilmekte idi.

  Uzun süredir camiamız içerisinde sadece eleştirilen fakat fiili bir çalışma veya ortaklaşa hareket edilemeyişi sebebi ile değişiklik olmayan, bu sebeplerle ticari ve mali yönde de zararlı olmaya başlayan bu duruma bir çözüm getirebilmek amacı ile değerli gittigidiyor.com ekibi ile görüşmeler yaptık.

  Kendileri  tüm diğer satış sitelerine örnek olması gerektiğine inandığımız bir yaklaşım ile yaptığımız çalışma birlikteliği sonucu bu ürünlerin satışını engelleyerek gerçekleştirerek bir ilk e imza attılar.

  Tüm  gittigidiyor.com ekibine, hassasiyetleri ve Amatör Telsiz Camiamıza gerekli saygınlığı kazanmamız yönünde öncü davranışları için sonsuz teşekkürler ediyoruz. Örnek olması dileklerimizle.

  Bir Yorum Yazın