CW – MORSE Eğitimleri Başlatılacaktır! | TAMAD

CW – MORSE Eğitimleri Başlatılacaktır!


Değerli arkadaşlar, maalesef teknolojik gelişimler sonucunda elektroniğe karşı gelişen garip güvenden dolayı mıdır bilinmez ama unutulmaya yüz tutan, esasen herkesin öğrenmesi gerektiğine inandığımız, oldukça zor gibi görünse de, konusuna hakim tecrübe sahibi eğitmenler elinde çok kısa sürede ilerlenecek Mors eğitimi verilmesi gereği doğrultusunda isteklere karşı bir eğitim dizisi daha başlatıyoruz.


 

Eğitim programı ve tarih aralığı belirlenmesi için kişi sayısı ve müsait zaman aralıklarını hafta içi akşam veya hafta sonu olarak belirten, isim soyadı ve iletişim numarası ile morseegitim@gmail.com mail adresine mail gönderilmesi zorunludur. Mors öğrenim eğitimleri katılımı için Amatör Telsiz Lisans şartı aranmamaktadır. Eğitim katılımları için herhangi bir ücret talebi söz konusu değildir.


 

Eğitimler sonucunda konusunda yetkili eğitmenler tarafından imzalanmış sertifikalar başarı gösteren katılımcılara verilecektir. Eğitimler ile alakalı detay soruları mail ortamında iletebilirsiniz.


 

Eğitim programları belirlendiğinde Facebook Grup Hesabımız ve web sitemiz üzerinde duyurulacaktır. 73

 

 

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • ismail
    11 Eylül 2016

    Geç kalmadıysam katılmak isterim çok istediğim fakat nasıl başlayacam diye hep ertelediğim çok istediğim fakat bir türlü öğrenmeye başlayamadığım konu katılmak isterim şimdiden çok teşekkürler saygılarımla

Bir Yorum Yazın