“CW” (MORS) ve “TELSİZ TEKNİK VE KULLANIM” Eğitimleri | TAMAD

“CW” (MORS) ve “TELSİZ TEKNİK VE KULLANIM” Eğitimleri


Sevgili arkadaşlar, “Amatör Telsiz Teknik ve Kullanımı” üzerine, eğitim eksiklerini giderebilmek ve tüm konularda uygulamalı bilgi edinilmesi hususu hepimizce malumdur. Tüm arkadaşların da bildiği üzere bu tip konularda bir çok arkadaş yeterli kaynak bulmakta zorlanmaktadır. Tüm teknik konularda ve kullanım içerisinde bilgi eksiğini aşabilmek amacı ile uygulamalı ve detay anlatımlı “Telsiz Teknik ve Kullanım Eğitimleri” başlatıyoruz.


Gerekli tüm konuların detayları ile uygulamalı anlatımlarının olacağı eğitim programı, CW (mors) Eğitimleri ile ayrı dersliklerde olmak üzere her ay’ın ilk haftası Anadolu Yakası Buluşma Akşamı haricinde kalan diğer tüm haftalarda Salı akşamları saat 20:00-21:30 aralıklarında Haramidere Yüz12 Sağlık Koleji dersliklerinde olup, ilk derslerimiz 23.01.2018 akşamı başlayacaktır. Eğitimler başlayan 2 ayrı derslik haricinde yine her zaman olduğu gibi sohbet ve paylaşım için de ortak alan yine açık tutulacaktır.


CW Dersleri Hakkında;

Saat 20:00-21:30 aralıklarında ayrı bir derslikte yapılacak olup her ay ilk hafta hariç kalan her hafta Salı akşamları yapılacaktır. Amatör Belge Sahibi olma koşulu aranmamaktadır!

Telsiz Teknik ve Kullanım Eğitimleri Hakkında;

Saat 20:00-21:30 aralıklarında ayrı bir derslikte yapılacak olup her ay ilk hafta hariç kalan her hafta Salı akşamları yapılacaktır. Amatör Belge Sahibi ve sınav başvurusu yapmış arkadaşların katılımı uygundur!

Geleneksel Salı Buluşmaları Hakkında;

Geleneksel Salı Buluşmaları eğitimler süresince devam edecek olup, eğitimler yapılan iki derslik haricinde ortak paylaşım alanında devam edecektir. Her ay ilk Salı akşamı eğitimler olmayacak ve buluşma Anadolu Yakası için yine Küçük Çamlıca Beyler Cafe’de devam edecektir. Tüm eğitim ve buluşa akşamları başlangıç saati 20:00 olarak devam edecektir.


Ulaşım Bilgisi;

Haramidere Yüz12 Sağlık Koleji için en kolay ulaşım Metrobüs Güzelyurt Durağı E5 üzeridir.

Bu yazıya 5 Yorum Yapıldı.

 • Aykut
  20 Ocak 2018

  Eğitimlere katılmak için ne yapmak ve nereye başvurmak lazım bir ücret ödememiz gerekiyormu

 • Kemal Kula
  20 Ocak 2018

  Merhaba Aykut Bey, Eğitimlerimiz ücretsizdir, Salı günleri belirtilen adreste katılımınızı bekleriz. İletişim bilgilerinizi de info@ramad.org.tr adresine paylaşıranızın memnun oluruz.

  İyi günler

 • Aykut
  20 Ocak 2018

  Teşekkür ederim

 • emre
  12 Mart 2018

  Ders hala devam ediyormu her salı aksami var degilmi

 • Kemal Kula
  12 Mart 2018

  Merhaba, derslerimiz devam edecek. Yakında yeni ders programını yayınlayacağız. Sitemizi ve Facebook grubuzu takip edin…

Bir Yorum Yazın