"/>
 • Slayt
 • Amatör Telsizcilik Sınavını Kazananlara Hediyeler..

  TAMAD Tüm Telsiz Amatörleri Derneği tarafından Amatör Telsizciliği özendirme, sevdirmek adına düzenlenen kampanyada 2018 YILI İKİNCİ DÖNEM AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI’na girecek katılımcılar arasından 100 tam puan alan 4 kişi ödüllendirilecektir.

   

  28 Ekim 2018 Pazar günü düzenlenecek Amatör Telsizcilik sınavından 100 tam puan alan 4 kişiye hediyeler taktim edilecektir.

  4 kişiden fazla kişinin 100 alması halinde 100 alan kişiler arasında çekilecek kura ile belirlenen 4 kişiye hediyeler taktim edilecektir.

  4kişiden az kişinin 100 alması halinde 100 alan 3 ve ya daha az kişiye hediyeler verildikten sonra kalan hediyeler 100 den bir düşük en yüksek puanı alan kişiler arasında kura çekilerek kazananlara hediyeleri verilecektir;

  Kampanya katılım şartları:

  Kampanyaya katılım ücretsiz olup, katılımcıların 28 Ekim 2018 Pazar günü KEGM’in yanında yer alacak olan TAMAD Etkinlik Çadırında bizzat başvurup bir takip / çekiliş numarası almaları gerekmektedir.

  İstanbul dışındaki katılımcılar ise yakınları vasıtası ile sınav giriş belgelerinin kopyasını ibraz ederek katılabilirler.

  Hediyeler, başvuruda bulunan adayların sınav sonuç belgesinin ibrazı ile en geç 13 Kasım 2018 tarihinde teslim edilecektir.

   

  Kazanalara ilişkin duyurular web sayfamızdan ve “TAMAD – www.tamad.org.tr – YM1KAA Telsiz Amatörleri Derneği” Facebook sayfamızdan  yapılacaktır.

   

  Verilecek Hediyeler (her bir kazanan için)

  Bir adet WLN El Telsizi

  Bir yıllık Tamad Dernek Üyeliği

  Bir adet Dernek T-Shirt’ü

   

  TAMAD – Tüm Telsiz Amatörleri Derneği Yönetim Kurulu Adına

  Yönetim Kurulu Başkanı

  TA1IFI – Fatih İNCİMEK

  Bu yazıya 9 Yorum Yapıldı.

  • münür nurettin
   16 Ekim 2018

   oldukça yapıcı ve teşvik edici bir çalışma kutlarım başarılar dilerim ta2ts yeni amatörlere hayırlı olsun

  • Ferdi
   16 Ekim 2018

   Cok guzel bir tesvik olmus

  • İsmail
   16 Ekim 2018

   Yeni amatör telsizci adayıyım.
   Teşvik için iyi düşünülmüş.
   Emeği geçenlere teşekkürler

  • Hasan
   16 Ekim 2018

   Çok güzel ve teşvik edici bir yaklaşım. Teşekkürler tamad

  • Koray
   16 Ekim 2018

   Çok başarılı bir yaklaşım teşekkür ederiz tamad

  • Hüseyin
   16 Ekim 2018

   Desteğiniz ve tesviginiz için teşekkürler.

  • Caner
   17 Ekim 2018

   Amatör telsizciliği teşvik etmek adına güzel düşünülmüş bir teşvik. Benzer uygulamaları daha çok görmek isteriz.

  • Ramazan
   25 Ekim 2018

   Çok güzel bir kampanya, yalnız benim gibi istanbul dışındaki illerde sınava girecek ve istanbulda yakını olmayan kişileri dışlamış oluyorsunuz. Derneğiniz sadece istanbul ile sınırlıysa bir lafım yok. Ama türkiye geneli dernekseniz, diğer illerdeki başarılı amatör adaylarına da bu fırsattan yararlandırmanızı rica ediyorum. Saygılar sunuyorum.

  • Onur Gökhan Gökakın
   25 Ekim 2018

   Merhabalar Ramazan bey. Evet sadece İstanbul merkezli bir derneğiz. Burada sınava giren adaylar sınavdan önce kuracağımız standa gelip kayıt yaptırma şartı var bu kampanya için.
   Merkez harici illere şube açmak için ise enaz 25 üye şartı var. Bununla ilgili dernek kurucularımız ve başkanımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
   Sınavda başarılar dileriz.

  Bir Yorum Yazın