2017/1. Dönem Sınav Hazırlık Eğitimleri Başlıyor! | TAMAD
 • Slayt
 • 2017/1. Dönem Sınav Hazırlık Eğitimleri Başlıyor!


  Derneğimiz kurulduğu tarihten itibaren, her sınav dönemi öncesi vermiş olduğumuz, uygulamalı anlatımlar ve deneme sınavları ile devam eden ”Amatör Telsiz Operatörü Sınav Hazırlık Eğitimi” dönemlerinden bir yenisine başlayacak olmanın heyecanı içerisindeyiz.

  Maalesef her sınav dönemi öncesinde kaynak sorunu yaşayan bir çok aday internet üzerinden indirilen soru bankası takibi sonucu sadece şık ezberleri ile sorulan soruların içeriklerini anlayamadan sınava hazırlanmakta. Bizler, anlatım ve uygulamalar ile bu eğitimlere sürekli katılım gösteren tüm adaylarımızın çok daha bilinçli bir şekilde ve konulara vakıf halde sınava girmeleri ve sınav öncesinde ”Amatör Telsiz Hobisi” ne demektir, anlamalarını ve hissedebilmelerini sağlamayı kendimize vizyon edindik.

  Amatör Telsiz nedir? Ne amaç için bu sınavlara katılmalı, kullanım teknikleri, neler kanuna uygun neler değil ve bilmediğimiz Amatör Telsiz Dünyası bizlere neler sunuyor sorularına cevap veriyor ve paylaşıyoruz !

  Sizler de birer aday olarak gerçekten elektronik ve telsiz haberleşmesi konularına heyecan duyuyor ve keyifli zamanlar geçirerek, sosyal bir ortamda bulunmayı gerçekten istiyorsanız 18 Nisan 2017 tarihinde başlayacak Sınav Hazırlık Eğitimleri programlarımıza katılmaya davetlisiniz!

  İsim Soyadı ve irtibat bilgileriniz ile info@tamad.org.tr adresine mail atmanız yeterlidir.

  Eğitimlerimiz her dönem olduğu gibi Haramidere Yüz12 Sağlık Meslek Lisesi dersliklerinde, hafta içi Salı ve Perşembe akşamları saat 20:00-23:00 saatleri aralığında yapılacaktır.

  Tüm adaylara şimdiden başarılar, olması gereken saygınlıkta yeni Amatör Telsiz Operatörleri yetişmesi dileklerimizle, ”Gerçekten arzulanan, uğrunda emek ve zaman ayırmak gerektirir!’‘ diyerek saygılar sunuyoruz!

  Bu yazıya 4 Yorum Yapıldı.

  • Sinan
   19 Nisan 2017

   Merhaba,

   Eğitiminize malesef katılamıyorum. Uygulamayı indirip canlı yayını takip etmeye çalıştım. Gerçekten havada kalan teorik bilgilerin oturması için çok faydalı bir eğitim. Bu eğitim videolarını, Youtube’a yüklemeniz mümkün mü? Böylece, canlı yayını izleyemeyenler de eğitimlerinizi diledikleri zaman takip etme imkanı bulabilirler. İlginiz ve emeğiniz için çok teşekkürler..

  • Murat KAYGISIZ
   19 Nisan 2017

   Youtube yükleme kısmına maalesef cazip bakmıyoruz sebebi de bir hobi ilgi alanı demektir ve daha başlangıcında ona gerekli ilgi için zaman ayırmak gereğidir. Kaldı ki her anlatım bir öncekinden daha iyi yapılmalıdır. Güncel ve vakit ayırarak hobi yaşanmalıdır savunucusuyuz. Teşekkürler.

  • müfit
   25 Nisan 2017

   canlı yayını takip için hangi uygulama indirilmeli?

  • müfit
   25 Nisan 2017

   tamam buldum teşekkürler….

  Bir Yorum Yazın