2016 / 2.Dönem Sınav Hazırlık Eğitimleri Başlıyor | TAMAD

2016 / 2.Dönem Sınav Hazırlık Eğitimleri Başlıyor

Değerli Amatör Telsiz Lisans Sınav Adayları arkadaşlar, derneğimiz kurulduğu günden itibaren her sınav dönemi öncesi gerçekleştirdiği gibi bu sınav dönemi öncesi de Sınav Hazırlık Eğitimi düzenlemektedir. 23 Ekim 2016 Pazar günü düzenlenecek sınavlara başvuru ve işlem tamamlama son tarihi 07 Ekim 2016 Cuma. Başvurular Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü web sitesinde duyurular bölümünde.


Sınav öncesi hazırlık aşamanızda ezbercilik yapmak ve sonrasında neyin ne olduğunu anlamaya çalışmanın ne kadar yanlış olduğunu ortaya koyan bakışta her sınav dönemi bu hazırlık eğitimlerine devam etmekteyiz.


Bu dönem için de, 20 Eylül 2016 Salı akşamı Haramidere E5 üzeri Güzelyurt Metrobüs Durağı karşısında 112 Sağlık Koleji içerisinde saat 20:00 de siz değerli adayları bekleyeceğiz. Takribi 8 ders ve 2 deneme sınavından oluşan bu eğitimlerimize katılarak devamlılık gösteren adaylarımız içerisinden, sınavda en yüksek puanı alan katılımcımıza da bir el telsizi hediye edeceğiz.


Katılımda bulunmak isteyen tüm adaylarımızı belirtilen tarih ve saatte program oluşturabilmemiz için muhakkak bekliyoruz. Şimdiden başarılar dileriz. YM1KAD TAMAD Ailesi adına TA1IHE Murat KAYGISIZ.

Bir Yorum Yazın